Free songs
header_good

Złoty Medal 2015 Poznań Media Expo – Wybór Konsumentów

Złoty Medal MTP jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku.

Prestiżowymi statuetkami nagrodzono trzydzieści sześć produktów wyróżnionych przez zwiedzających targi oraz internautów w minionym roku. Nagrody wręczono na Sali Ziemi.


Laureatami konkursu są innowacyjne produkty zgłaszane przez firmy

Ich cechą charakterystyczną jest umiejętność prowadzenia swojego biznesu niezależnie od zmiennych warunków gospodarczych i wykorzystywanie szans, jakie przynosi otoczenie rynkowe. Przez cały ubiegły rok na każdych targach organizowanych przez MTP, eksperci zasiadający w Sądach Konkursowych nagradzali Złotym Medalem najlepsze produkty.


Plebiscyt konsumentów

Przechodziły one do plebiscytu Wybór Konsumentów, w którym wybierany był tylko jeden produkt. A działo się to poprzez głosowanie na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl oraz na specjalnych Strefach Mistrza zlokalizowanych w przestrzeni targów. W roku 2014 spośród 329 laureatów konkursu o Złoty Medal MTP, którzy zdobyli uznanie ekspertów, konsumenci wybrali 36 produktów zasługujących w ich oczach na szczególne wyróżnienie. Zaangażowanie konsumentów odzwierciedla liczba oddanych głosów, a jest ich niemało – od 2012 roku łącznie oddanych zostało 180 tysięcy głosów.


Nagroda-ZlotyMedal-Komplet-2015


Złoty Medal 2015 – wybór Konsumentów dla Systemu dystrybucji sygnałów satelitarnych Rack-SAT w szafach i stojakach 19” firmy DIOMAR Sp. z o.o.

Wieczorną uroczystość zainaugurował wykład dr Marka Borowińskiego specjalista od marketingu i Visual Merchandisingu. Konsultant, doradca i szkoleniowiec wielu firm. Autor licznych publikacji z tej dziedziny. Dr Marek Borowiński rozumie i zna specyfikę punktu sprzedaży, parząc na niego oczami klientów. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, czyli uświadamia właścicielom jak mózg klienta patrzy i odbiera ich sklep, firmę czy też produkt. Gościom czas umilali niezwykle utalentowani muzycy duetu jazzowego Jaworski Duo, który posiada na swoim koncie wiele znaczących wyróżnień branży muzycznej.Gala-Media-Expo-2015-00 Gala-Media-Expo-2015-01

Gala-Media-Expo-2015-02 Gala-Media-Expo-2015-03

Gala-Media-Expo-2015-04 Gala-Media-Expo-2015-05RSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link