Free songs
header_good

Konkurs “Osobowość Roku 2016”

Szanowni Państwo,

W dniu 5 września 2016 roku, na spotkaniu przedstawicieli ogólnopolskich organizacji branżowych, tj. Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki (KIGE), Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa (PIIB), Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC), Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego (PSE), Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego (PZPO) oraz Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP), ustanowiono Konkurs OSOBOWOŚĆ ROKU, zatwierdzono Regulamin i Kryteria przyznawania tytułu oraz Formularz zgłoszeniowy.

Na Przewodniczącego Kapituły, powołany został prof. zw. dr. hab. Inż. Zbigniew Grabowski.

Na Sekretarza Konkursu powołany został Sławomir Dębowski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektryki (KIGE).

Konkurs OSOBOWOŚĆ ROKU ma na celu wyróżnienie i promowanie twórców wdrożonych, innowacyjnych rozwiązań i przedsięwzięć techniczo-gospodarczych oraz promocję i popularyzowanie dorobku twórców techniki, nauki i nowoczesnej gospodarki.

Nagroda OSOBOWOŚĆ ROKU ma uhonorować działalność i aktywność osób fizycznych, które przyczyniły się do rozwoju branży elektrotechnicznej, elektroenergetycznej, teletechnicznej i oświetleniowej poprzez swoją działalność w obszarze nauki, przemysłu, usług, popularyzacji wiedzy a także prawa, normalizacji i kształtowania przedsiębiorczości w Polsce, w roku zgłoszenia i w dwóch latach poprzednich (zgodnie z Regulaminem Konkursu).

Tytuł ma charakter honorowy, nadawany corocznie osobom fizycznym, w trzech kategoriach:

  • NAUKA
  • GOSPODARKA
  • OTOCZENIE BIZNESU

Zgłoszenia są przyjmowane drogą elektroniczną lub pocztową na Formularzach zgłoszeniowych na stronach internetowych organizatorów. Organizatorzy opublikują na swoich stronach internetowych listę osób nominowanych do Tytułu. Zgłoszenia nie są objęte żadnymi opłatami.

W pierwszej edycji Konkursu OSOBOWOŚĆ ROKU, zgłoszenia kandydatów muszą dotrzeć do Organizatorów, nie później, niż do 31 grudnia 2016 roku.

Kontakt z Organizatorami:
e-mail: konkurs@osobowoscroku.pl.

Więcej na stronach Organizatorów i na stronie konkursu: www.osobowoscroku.pl

0 Comments

Leave a Reply


RSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link