Free songs
header_good

Zaproszenie na Poznań Media Expo 2014

Diomar-Logo-BezAntenkiR-3D

zaprasza na Międzynarodowe Targi Poznańskie
8-11 kwietnia 2014, Poznań
pawilon 8A, stoisko nr 22

MediaExpo2014

Na naszym stoisku zapoznają się Państwo między innymi z produktami przeznaczonymi do odbioru TV naziemnej i satelitarnej, zgodnymi z najnowszym Rozporządzeniem Budynkowym.

RACK-SAT (foto DIOMAR)

Podczas wystawy zaprezentujemy również nowy system montażowy sprzętu multiswitchowego RACK-SAT, który weźmie udział w konkursie o Złoty Medal 2014 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznań Media Expo

Forum technologii cyfrowych, to wyjątkowe w swojej skali wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych imprez sektora mediów elektronicznych w Polsce. Stanowi ono doskonałą okazję do popularyzacji zalet i nowych możliwości telewizji i radiofonii cyfrowej oraz prezentacji planów jej rozwoju. Jest również doskonałym miejscem do dyskusji o ryzykach towarzyszących przedsięwzięciu.

W tym roku udało się zgromadzić czołowych przedstawicieli branży radiowej i telewizyjnej, nie tylko z kraju ale również zagranicy, dzięki czemu będzie można skonfrontować różne stanowiska
i doświadczenia. Czterodniowe wydarzenie obfitować będzie w dwie konferencje tematyczne, warsztaty oraz ekspozycje wystawców branży elektronicznej. W dniach od 8 do 11 kwietnia 2014 roku, przekonamy wszystkich sceptyków, że cyfryzacja to jedyny słuszny kierunek rozwoju, a jej pasjonatów utwierdzimy w tym przekonaniu. Głównym naszym zadaniem jest dostarczenie uczestnikom tego procesu maksymalnie dużo wiedzy eksperckiej, umożliwienie wymiany poglądów i konstruktywną dyskusję. Poznań Media Expo przyczyniły się do sukcesu wdrażania naziemnej telewizji w Polsce, poprzez prezentację instalacji i urządzeń, dostarczenie informacji na temat harmonogramów oraz nowych usług, wskazywania problemów i zagrożeń.
Już po raz czwarty w ramach Poznań Media Expo przy ścisłej współpracy z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji przygotowaliśmy konferencję poświęconą przyszłości rynku medialnego w Polsce. Aby uchwycić sedno tematu i zaprezentować odbiorcom całe spektrum zagadnienia jakim jest cyfryzacja, utworzyliśmy dwa bloki tematyczne, podczas których zaproszeni goście postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości wokół tematu. Jeden poświęcony cyfryzacji telewizji, a drugi cyfryzacji radia.

  1. Pierwszy dzień konferencji: 09 kwietnia 2014 r., to telewizja cyfrowa od A do Z. Zaproszeni znamienici goście opowiedzą o szansach związanych z dywidendą cyfrową i nowych formatach nadawania.
  2. Drugi dzień konferencji: 10 kwietnia 2014 r., poświęcony zostanie radiu cyfrowemu, a przyświecać mu będzie hasło „Radio cyfrowe – więcej niż radio”. Podobnie jak w roku ubiegłym, zaprosiliśmy wybitnych znawców tematów, którzy spróbują wyjaśnić zagadnienia związane z cyfryzacją. Aby jak najlepiej zaprezentować zagadnienie, zaproszeni goście z zagranicy podzielą się doświadczeniami swoich krajów.

Dodatkowym wydarzeniem tegorocznej edycji Poznań Media Expo, skierowanym głównie do inwestorów, projektantów i instalatorów, będzie konferencja i warsztaty przygotowane przez Polską Izbę Radiodyfuzji Cyfrowej, współautorów rozporządzenia budynkowego, podczas której zebrani goście dowiedzą się, jak wybudować poprawnie instalacje TV, TV-Sat, światłowodowe i LAN zgodnie
z najnowszym rozporządzeniem.

Poznań Media Expo, obok dyskusji merytorycznej, to przede wszystkim wystawa sprzętu urządzeń do odbioru naziemnej telewizji Cyfrowej w standardzie DVB-T (Digital Video Broadcasting – Terrestrial) a także DVB-S (Digital Video Broadcasting – Satellite) oraz rozwiązań CATV (Cable TV -sieci odbioru i nadawania sygnałów radiowo-telewizyjnych w sąsiadujących ze sobą budynkach mieszkalnych). Nie zabraknie ekspozycji nowoczesnych rozwiązań wykorzystujących sieć Internet, a także cyfrowych radioodbiorników. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do instalatorów oraz firm i użytkowników zajmujących się techniką telewizyjną.

PoznanMediaExpo2014-Plan-1

PoznanMediaExpo2014-Plan-2

zzplakata0-planterenu

0 Comments

Leave a Reply


RSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link