Free songs
header_good

Targi “Światło” 2020 – Raport


W tym roku po raz pierwszy w ramach X Wystawy TELETECHNIKA 2020 został zorganizowany KONKURS “Budynek Mazowsza Roku 2019 z najlepszą instalacją teletechniczną”.

Pierwszą Nagrodę przyznano firmie REM-BUDEX za wzorowo zaprojektowaną i wykonaną w wysokim standardzie instalację teletechniczną.

Drugą Nagrodę otrzymała Wspólnota Mieszkaniowa budynku ul. Dereniowa 60 w Warszawie za projekt i bardzo dobrą realizację instalacji teletechnicznej w budynku.

Trzecią Nagrodę otrzymała Wspólnota Mieszkaniowa budynku Al. Krakowska 109 w Raszynie za inicjatywę i poprawne wykonanie instalacji teletechnicznej bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu.

Strefa warsztatów: “Poznaj swojego pracodawcę”

To była już trzecia edycja ćwiczeń warsztatowych z zakresu teletechniki, pod nazwą “Poznaj swojego pracodawcę”, organizowanych w ramach Stefy – Wystawy TELETECHNIKA 2020. Na obszarze wystawowym, wydzielony został obszar edukacyjny, na którym zainstalowano interaktywne stanowiska pokazowo-ćwiczeniowe dla uczniów szkół technicznych. Warsztaty pozwoliły uczniom opanować umiejętności z zakresu nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych. Uczniowie podczas zajęć zapoznali się m.in.: z zagadnieniami dotyczącymi sieci światłowodowych, instalacji anten telewizji naziemnej i satelitarnej, zasadami budowy i projektowania multiswitchowych systemów dystrybucji sygnałów TV-SAT.

Ćwiczenia prowadzone były przez ekspertów Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej oraz Stowarzyszenia Teletechników Polskich XXI.

W ćwiczeniach wzięło udział 170 uczniów, w zorganizowanych przez szkoły grupach, z terenu całej Polski. Każdy uczeń, który zakończył pełen cykl szkoleń otrzymał specjalny dyplom.

Poniżej cały Raport:RSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link