Free songs
header_good

Współpraca z Fibaro

Fibaro-logo


Z przyjemnością informujemy, że firma DIOMAR rozpoczęła współpracę z producentem urządzeń i systemu Inteligentnego Domu marki Fibaro.

Fibar Group to renomowana polska firma o światowym zasięgu, obecna w ponad 50 krajach na całym świecie. Oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w branży bezprzewodowej automatyki budynkowej. System Fibaro zmieni każdy dom w inteligentny, samoistnie działający mechanizm ułatwiający życie wszystkim domownikom. System Fibaro to możliwość komunikowania się wszystkich urządzeń elektrycznych, a co za tym idzie ogromne spectrum rozwiązań i zastosowań, zapewniających komfort i bezpieczeństwo.

Mamy nadzieję, że rozszerzenie oferty DIOMAR o rozwiązania Fibaro, pozwoli nam uatrakcyjnić naszą ofertę i wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Wierzymy, że w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem i doświadczoną kadrą specjalistów jesteśmy w stanie dostarczyć najlepsze rozwiązania w zakresie teletechniki domowej nawet najbardziej wymagającym klientom.


Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami naszej oferty Inteligentnego Domu, prosimy o KONTAKT.


RSS
Follow by Email
YouTube
FbMessenger
Instagram
LinkedIn
Share
WhatsApp
Copy link